про нас

3.jpg
 

Ми - багатопрофільний архітектурний офіс у місті Львові. Займаємося архітектурним проектуванням, дослідженням та плануванням міських просторів та пейзажів, реставрацією пам'яток історії, архітектури та паркового мистецтва. Компанія була створена в 1996 році і, на сьогоднішній день, є командою з 28-ми однодумців.

Ми переконані, що створення нових об'єктів архітектури - це завжди втручання, фізичне та функціональне. Втручання в навколишнє природне чи вже сформоване історичне середовище, навіть у випадку удосконалення умов життя та праці. І це - неминуче. Зважаючи на емоційний зв'язок між людьми та їх оточенням, це - відповідальне втручання, яке повинно гарантувати якість урбаністичного простору для життя людей і сприяти проявам високого рівня культури.

Виховання простором - наш основний принцип.

 

Проектування

Містобудівельний та історико-містобудівельний аналіз (містобудівельні умови та обмеження, зонінг, історико-містобудівельні обґрунтування та дослідження);

Архітектурне проектування житлових будинків та громадських споруд

Реставрація, реконструкція та пристосування споруд і пам’яток архітектури та історії

Дизайн (дизайн інтер`єру та предметний дизайн громадських та житлових приміщень, декорування, дизайн навколишнього середовища)

Виготовлення презентаційних матеріалів (концепт-проекти, відеоролики, презентаційні буклети, макети)

Технічний супровід (управління проектами)

Генеральне проектування;

Погодження проектної документації (супровід та допомога при погодженні  проектної документації, отримання дозволів та вихідних даних у відповідних інстанціях) ;

Авторський нагляд

9.jpg
 
 

вакансії

 

* якщо наразі немає відкритої вакансії, яка вас цікавить, без остраху надсилайте нам ваші заявки, включаючи портфоліо та резюме у форматі .pdf (не більше 8 Мб), вони будуть розглянуті, при відкритті вакансії, повторно.
Ми пропонуємо роботу з хорошими умовами праці, в динамічному та міждисциплінарному середовищі, з високим професіоналізмом та можливістю постійної дискусії із компетентними колегами.
Заявки можуть бути відправлені на: zeleminart@gmail.com, з темою "Вакансія (архітектора, дизайнера, інженера конструктора..)"


а також...

Ми завжди шукаємо талановитих інтернів у галузі архітектури та містобудування, щоб приєднатися до нашої команди. Ми приймаємо 1-2 підмайстрів кожні пів року. Також пропонуємо стажування під час літніх канікул. Усі стажування повинні тривати не менше 2-ох місяців. 
Заявки, включаючи портфоліо та резюме у форматі .pdf (не більше 8 Мб), можуть бути відправлені на: zeleminart@gmail.com, з темою "Практика"

Зверніть увагу: наразі ми отримуємо велику кількість листів, тому не можемо гарантувати, що відповідь надійде відразу. Ми розглядаємо всі резюме та можемо зв'язатися з вами пізніше, коли у нас відкриються вакансії. Надіслані портфоліо та резюме не повертаються. Ми не розглядаємо матеріали, надані через Issuu, Google Диск або інші подібні сайти.


КОМАНДА