про нас

3.jpg
 

Ми - багатопрофільний архітектурний офіс у місті Львові. Займаємося архітектурним проектуванням, дослідженням та плануванням міських просторів та пейзажів, реставрацією пам'яток історії, архітектури та паркового мистецтва. Компанія була створена в 1996 році і, на сьогоднішній день, є командою з 28-ми однодумців.

Ми переконані, що створення нових об'єктів архітектури - це завжди втручання, фізичне та функціональне. Втручання в навколишнє природне чи вже сформоване історичне середовище, навіть у випадку удосконалення умов життя та праці. І це - неминуче. Зважаючи на емоційний зв'язок між людьми та їх оточенням, це - відповідальне втручання, яке повинно гарантувати якість урбаністичного простору для життя людей і сприяти проявам високого рівня культури.

Виховання простором - наш основний принцип.

 

Проектування

Містобудівельний та історико-містобудівельний аналіз (містобудівельні умови та обмеження, зонінг, історико-містобудівельні обґрунтування та дослідження);

Архітектурне проектування житлових будинків та громадських споруд

Реставрація, реконструкція та пристосування споруд і пам’яток архітектури та історії

Дизайн (дизайн інтер`єру та предметний дизайн громадських та житлових приміщень, декорування, дизайн навколишнього середовища)

Виготовлення презентаційних матеріалів (концепт-проекти, відеоролики, презентаційні буклети, макети)

Технічний супровід (управління проектами)

Генеральне проектування;

Погодження проектної документації (супровід та допомога при погодженні  проектної документації, отримання дозволів та вихідних даних у відповідних інстанціях) ;

Авторський нагляд

9.jpg
 

Вакансії

-Відкрито вакансію конструктора.
Ми шукаємо досвідченого спеціаліста з мінімальним досвідом роботи - 2-3 роки. Заявку, включаючи резюме та портфоліо в форматі .pdf (розміром не більше 8 Мб, та не більше 5-ти проектів в портфоліо), просимо надсилати за адресою  zeleminart@gmail.com, з темою «Інженер з будівництва».

 

* якщо наразі немає відкритої вакансії, яка вас цікавить, без остраху надсилайте нам ваші заявки, включаючи портфоліо та резюме у форматі .pdf (не більше 8 Мб), вони будуть розглянуті, при відкритті вакансії, повторно.
Ми пропонуємо роботу з хорошими умовами праці, в динамічному та міждисциплінарному середовищі, з високим професіоналізмом та можливістю постійної дискусії із компетентними колегами.
Заявки можуть бути відправлені на: zeleminart@gmail.com, з темою "Вакансія (архітектора, дизайнера, інженера конструктора..)"


а також...

Ми завжди шукаємо талановитих інтернів у галузі архітектури та містобудування, щоб приєднатися до нашої команди. Ми приймаємо 1-2 підмайстрів кожні пів року. Також пропонуємо стажування під час літніх канікул. Усі стажування повинні тривати не менше 2-ох місяців. 
Заявки, включаючи портфоліо та резюме у форматі .pdf (не більше 8 Мб), можуть бути відправлені на: zeleminart@gmail.com, з темою "Практика"

Зверніть увагу: наразі ми отримуємо велику кількість листів, тому не можемо гарантувати, що відповідь надійде відразу. Ми розглядаємо всі резюме та можемо зв'язатися з вами пізніше, коли у нас відкриються вакансії. Надіслані портфоліо та резюме не повертаються. Ми не розглядаємо матеріали, надані через Issuu, Google Диск або інші подібні сайти.


 
  Ростик  Архітектор

Наталя Зінчук
головний архітектор
 

8.jpg

Юрій Максимюк
архітектор

16.jpg

Наталя Машевська
архітектор

19.jpg

Оля Капись
графічний дизайнер

25.jpg

Данило Якимів
конструктор

4.jpg

Юрій Томищ 
провідний архітектор
 

13.jpg

Катерина Зінчук
архітектор

5.jpg

Ірина Кравцова
архітектор

20.jpg

Юлія Опалінська
графічний дизайнер

26.jpg

Олег Ходзінський
конструктор

2.jpg

Ігор Гладун
провідний архітектор
 

6.jpg

Мирослава Мазепа
архітектор

14б.jpg

Мар'яна Франт 
архітектор

21.jpg

Адріана Криворучко
молодший архітектор

23.jpg

Мар'ян Дільний
конструктор

3.jpg

Юрій Зінчук
провідний архітектор
 

10.jpg

Христина Кухарська
архітектор

15.jpg

Софія Верес
молодший архітектор

22.jpg

Сергій Фаненштель
молодший архітектор

24.jpg

Павло Барщик 
конструктор

7a.jpg

Христя Коляса
провідний архітектор
 

11.jpg

Марія Засадній
архітектор

17.jpg

Дмитро Дулов
молодший архітектор

27.jpg

Петро Павлів
менеджер проектів
 

9.jpg

Марія Павловська-Лісогорська
провідний дизайнер

12.jpg

Ростислав Тшук
архітектор

18.jpg

Наталя Мичка
дизайнер

28.jpg

Тетяна Бойчук
юрист