Popovycha---visual---1.png

Поповича

Popovycha---visual---1.png

ПОПОВИЧА

 

КОРОТКИЙ ОПИС

Верещиця - це екологічно-освітній візит-центр та туристичний притулок, розташований в Яворівському національному парку, що входить в заповідник Розточчя. Соціальний проект, що має на меті підвищити туристичну привабливість транскордонного регіону Розточчя та включити його в східну частину веломережі ROVELOVE.

Об’єкт в даному середовищі має виглядати природньо і органічно, з використанням природніх матеріалів та екологічних принципів проектування.

Структура центру легко трансформується під різні потреби і має мультифункційні приміщення. Здатна приймати окремі туристичні групи з можливістю ночівлі, прихистити веломандрівників та організації навчальних конференцій для наукових співробітників національного парку. Також на його базі функціонуватиме навчально методичний центр для мешканців регіону з метою роз’яснення ефективності альтернативних джерел енергії та впровадження їх в індивідуальних господарствах. Є першим із такого роду обєктів, споруджених в рамках гранду фінансування ЄС для повноцінного функціонування природної ділянки Розточчя як туристичного напрямку.

В рамках впровадження проекту “РовеЛове Розточчя - разом попри кордони” (PLBU. 01.02.00-06-0211/17-00 - номер грантового контракту), що фінансується Європейським Союзом через Орган управління ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

 
 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Назва обєкту: Поповича

Категорія: Пряме замовлення. Житло, нове будівництво

Розташування: м. Львів, Україна

Рік: 2017-досі

Статус: Концепт

Розмір: 0,04 га

Замовник:

Команда: Юрій Максимюк, Наталя Зінчук, Михайло Вагнер

 
 
 
 
 
Popovycha_01.png
 
Popovycha_02.png
 
Popovycha_03.png
 
Popovycha_04.png
 
Popovycha_05.png
 
Popovycha_06.png
 
 
 
 
Popovycha_07.png
 
Popovycha_08.png
 
Popovycha_09.png
 
Popovycha_10.png
 
 
Popovycha-visual-2_2.png
 
 
Popovycha---visual---4.png
Popovycha---visual---3.png