01.jpg

Липові роси

EXT4.jpg

Липові Роси

 

КОРОТКИЙ ОПИС

Ділянка проектування знаходиться в селі Липники за 15 км від Львова, відстань яку долаєш за 15 хвилин. Та, на жаль, багато таких приміських селищ зараз відіграють роль умовного "спального району", коли все активне громадське життя проходить в межах міста. Ціль, яку ми переслідували в проектуванні цієї дільниці - утворити в заміських межах агломерацію з міським типом життя, наповнену всіма супутніми ознаками та інфраструктурою, що включає дитячий садочок, заклади харчування, магазини, місця для дозвілля дорослих. Нам хотілось заохотити та надати майбутнім мешканцям засобами проектування можливість для розвитку приватного бізнесу, що унеможливить так зване "вимирання" в момент "добових міграцій".
Блокована забудова забезпечує достатню щільність на насиченість вулиці. Геометія вулиць з численними поворотами понижує швидкість в межах кварталу. Малоповерхова забудова дозволяє робити проїзди вузькими і забезпечує візуальний і звуковий контакт з вулицею та іншими мешканцями.

Місце розташування та комплексні заходи - це близкість лісу, закладені зелені алеї та сквери, спонукатимуть мешканця до здорового способу життя. Насичена інфраструктура та зелені простори створюють мікс переваг міського і заміського життя.

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Назва обєкту: с. Липники, “Липові Роси”

Категорія: Пряме замовлення. Генплан, розробка кварталу

Розташування: Львів, Україна

Рік: 2016-2018

Статус: Реалізація

Розмір: 9,5 га

Замовник: "Нова Оселя"

Команда: Ігор Гладун, Наталя Зінчук, Володимир Палій, Мирослава Мазепа, Юрій Масимюк, Наталя Машевська, Адріана Криворучко, Мар’ян Дільний

 
 
 
 
 
lypovi_rosy_1.png
 
lypovi_rosy_2.png
 
lypovi_rosy_3.png
 
lypovi_rosy_4.png
 
lypovi_rosy_5.png
 
lypovi_rosy_6.png
 

Перетин вулиці

lypovi_rosy_peretyn_color1440.png
 

Орієнтуючись на різні вікові та статусні категорії майбутніх мешканців, було розроблено 5 типологій будинків із можливістю обрати дизайн інтер’єру в 5-ти різних стилях, що дозволяють відразу переїхати у замешканий будинок.
Кожен будинок має два малих подвір’я. Напів громадське, з виходом на вулицю, створює буфер між спільної зоною та приватністю помешкання. Приватне ж, заховане від сторонніх, подвір’я відображатиме вашу індивідуальність. Тут зручно зустрітись на барбекю з друзями, снідати, читати книгу, займатись спортом чи засмагати.

lypovi_rosy_budynky_hp_1.png

тип B

тип C

тип D

тип B*

тип A*

lypovi_rosy_budynky_hp.png
lypovi_rosy_budynky_facade.png
 
01.jpg
 
EXT_2.jpg