1prew.jpg

Панаса Мирного 24

2018

1.jpg

На межі двох крайностей XX ст.

 

КОРОТКИЙ ОПИС

Коли говоримо про сад — уявляємо затишний будинок в його оточенні, фруктові дерева та спів пташок. Для сучасного ж покоління місце мешкання та місце праці стали рівноцінними, і вимоги до психологічного та фізичного оточення не менш високі аніж до житла. 
Місце праці — місце реалізації і сенсу.

Об'єкт реконструкції знаходиться в районі Нового Львова, закладений у 30-их роках за задумом архітектора Тадеуша Врубеля як нова якість міського життя. Йшлось про лаконічні, оптимізовані за площею приватні будинки в оточенні саду, що відповідало ідеям функціоналізму. Це стало характерною ознакою Нового Львова. Вулицею Панаса Мирного район умовно ділиться на дві частини. Південна частина зазнала кардинальних перетворень в радянський період. Проектування велось новою генерацією, яка сповідувала нові модерністичні ідеали і сформувала іншу тканину — адмінистративні та виробничі приміщення в стилі конструктивізму. Проект — спроба компромісу між  приватним і колективним, природнім та індустріальним.

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Назва обєкту: Панаса Мирного, 24

Категорія: Пряме замовлення. Офісний центр, реконструкція

Розташування: Львів, Україна

Рік: 2016

Статус: Проект

Розмір ділянки: 0,14 га

Команда: Зінчук Наталя, Засадній Марія, Вагнер Михайло, Ходзінський Олег, Цебенко Ігор

 
 
 
 
 
 
Buika_web_01.png
 
 
 
Buika_web_02.png
 
 
Buika_web_01.png

Існуюча споруда — це триповерховий лабораторно-виробничий корпус, колись обчислювальний центр Укоопспілки побудований в 70-их роках.

Просторова каркасна рамно-вязева конструктивна схема з поперечними рамами, сіткою збірних залізобетонних колон та ребристих залізобетонних плит є яскравим прикладом типового рішення будівництва адміністративних споруд радянського періоду із збірних елементів.
Характер споруди та конструкцій стали основою програми реконструкції споруди.

 
 
Buika_web_04.png
 
Buika_web_05.png
 
Buika_web_05.png
Buika_web_06.png

Зв’язок вулиці з зеленим подвір'ям

Зелені тераси

 
 
Buika_web_10.png
 
 
 
4.jpg
 
 
2.jpg
3.jpg